Služby, které můžete využít v ABA Apartments


 Denně otevřená RECEPCE

 

Recepce je otevřena denně od 08:00 do 16:00 (po 16:00 probíhá check-in samoobslužně přes náš kiosek u recepce) a během těchto hodin Vám rádi vyhovíme a poskytneme jakákoli doporučení nebo pomoc s:


• Rezervace našich profesionálních taxikářů za velmi rozumnou cenu před nebo během Vašeho pobytu. (Chcete-li zařídit, pošlete nám prosím e-mail)
• Zájezdy po i mimo Olomouc
• Nalezení nejlepší možnosti, jak zažít českou kuchyni, vytvoření rezervace za Vás

Připraveno s péčí

Náš úklidový tým se postará o každý detail, aby byl Apartmán perfektní pro Váš příjezd. K dispozici je čerstvé, čisté ložní prádlo, stejně jako plně vybavená kuchyň se vším, co byste během svého delšího pobytu mohli potřebovat. V případě, že budete během pobytu potřebovat služby navíc, můžeme Vám nabídnout následující:


• Použití pračky za poplatek 200 Kč (prací gel a aviváž v ceně)
• Vyměnit prádlo na pokoji nebo uklidit pokoj během pobytu (k dispozici denně mezi 11:00 – 14:00), informujte prosím recepci.

 

Ceník:

 

Výměna ručníků - 125,- /osoba včetně DPH
Výměna prádla - 250,- /osoba včetně DPH
Kompletní úklid pokoje (včetně výměny ručníků a prádla) - 350,-Korun včetně DPH

Při pobytu delším jak 6 dní, tzn. každý sedmý den je úklid jednou týdně v ceně.

 

Originální a jedinečný design

 

Naše Apartmány jsou navrženy tak, aby se naši hosté cítili jako doma. Jsme hrdí na to, že nabízíme osobní přístup a zdobení každého bytu s láskou v detailech. Na rozdíl od mnoha standardních bytů nabízíme v každém z našich apartmánů špičkové zařízení s jedinečnou atmosférou. Vždy jsme tu pro naše hosty před, po a během jejich pobytu. Nejen, že jsme snadno dostupní, ale také se s námi snadno domluvíte, protože mluvíme anglicky, německy a česky. Neváhejte nám proto kdykoli zavolat nebo poslat e-mail.

 

Vynikající služby

Naši stálé hosté svědčí o kvalitě našich luxusně zařízených apartmánů. Naším posláním je, abyste se během vašeho dlouhodobého pobytu u nás cítili pohodlně a spokojeně.
To je to, co NÁS dělá šťastnými! Snadno se s námi spolupracuje a těšíme se, že Vám nabídneme krásný domov daleko od domova.